Přihlásit | Zaregistrovat
  • Iphone 4G
  • Golf IV
  • Hodinky Armani
<--- Předchozí Další --->

Jak soutěžit?

Vše je jednoduché! Stačí když si vyberete požadované zboží z našich kategorií nebo z hlavní strany našeho webu. U každého produktu, který nabízíme je počet sms, které je nutné celkem poslat, aby mohla být cena odeslána výherci. Druhá důležitá věc u každého prodkutu je napsané "slovo", které indentifikuje produkt. A poslení důležitou věcí je telefonní číslo na které se má sms poslat. Všechny zmíněné informace jsou u každého produktu vyznačené.

Hned po odeslání sms Vám zdarma příjde sms, která Vám zodpoví Vaší odpověd na to jestli jste vyhrál(a) či nikoliv.

V příchozí sms bude uvedeno kolik sms je třeba ještě zaslat zárověn datum a čas sms, která byla poslána před Vámi. To Vám umožní sledovat jak si vedete a případně k tomu přizpůsobit odeslání Vaší další sms! (počet odeslaných sms z jednoho tel. čísla není omezen)

Jedině u nás! Všechny sms jsou započítávány a i když zrovna nevyhrajete chtěnou soutež! Tak pro Vás máme překvapení!

Náš tip : Zaregistrujte se zdarma a uvidíte naše TOP soutěžě u kterých je šance na výhru mnohem větší!

Jak zprávně poslat sms

Na názorném obrázku vlevo, kterým demonstrujeme odesílání sms ve většině mobilních telefonů pokud by jsme si vybrali produkt NOKIA 5800 Expressmusic

1. Do položky (Telefon, Komu, Příjemce nebo Číslo) vyplníme telefonní číslo, které je uvedeno u každého produktu.

2. Do položky (Text, zpráva) se vyplní slovo DIGISMS (mezera) klíčové slovo, které je také uvedeno u každého produktu. Nyní uvedeno "nokia5800"

3. Nakonec před odesláním si zprávu zkontrolujte a pak zvolte položku odeslat

Upozornění : Pokud se spletete či záměrně odešlete sms na jiné telefonní číslo než je uvedeno u produktu sms se tím stává NEPLATNOU!

Výdej výhry

Přišla Vám výherní sms? Tak Vám znovu GRATULUJEME!

Vydání výhry trvá obvykle jeden pracovní týden! Spojíme se s Vámi telefonicky na telefonní číslo ze kterého nám přišla výherní sms!

Následně se domluvíme kdy a jak bude cena dodána. Máte více možností :

1. Necháte si cenu poslat poštou či jakoukoliv přepravní službou až k Vám domů. (Poštové hradíme!)

2. Osobní převzetí. (Po předchozí domluvě kdekoliv).

Vše záleží jen na Vás jak si necháte Vaší cenu vyzvednete! ;)


Chcete zde mít soutěž o cenu, která vyhovuje právě Vám?

Chceme aby byli všichni spokojeni!

a poroto si můžete navrhnout Vaší vlastní soutěž, která vyhovuje právě Vám. Stačí nám napsat na mail info@digisms.cz nebo použít kontaktní formulář

Jako předmět napište "Nová soutěž".

Do zprávy uveďte název předmětu a adresu stránky kde lze daný předmět zakoupit. Co když nemáme takovou kategorii? Nic se neděje vytvoříme jí na Vaše přání také.

Pokud chcete vědět jak vyřízení Vaší žádnosti na novou soutěž probíhá uveďte i kontakt na Vás například E-mail a my Váš budeme kontaktovat.

Vyhrazujeme si právo Vaš návrh souteže zamítnout bez udání důvodu. Tato situace se stává ve velmi výjímečných případech!